Autoriai

Edmundas Žička – vienas įdomiausių tautinės choreografijos kūrėjų, ieškantis naujų temų ir choreografinės leksikos. Kiekvienam choreografiniam spektakliui suteikia savitų bruožų, nevengia pantomimos ar inscenizacijos siužeto pasakojime. Be tautinio šokio išmano ir istorinio šokio subtilybes, kas padeda gretinti šiuos stilius kūryboje.

Edmundas Žičkas yra šokio spektaklio “Kosmo” idėjos autorius ir vykdytojas. Tai trečias choreografo stambus darbas su ansambliu “Sietuva”.


Nuo vaikystės dainavęs choruose, Donatas Zakaras puikiai išmano choro specifiką ir žmogaus balso galimybes. Tad išskirtinis kompozitoriaus vokalinės kūrybos bruožas – ypatinga pagarba dainininkui ir jo balsui. Daugeliui jo kūrinių būdinga giedra lyrika, skaidri faktūra, tonalus skambesys, kartais paįvairinami neįprastomis tembrinėmis kombinacijomis, aleatoriniais ar sonoristiniais efektais, vaidybos elementais bei postmodernaus humoro provokacijomis. 

Donatas Zakaras puikiai išmano liaudies instrumentų orkestro specifiką. Šokio spektaklis “Kosmo” – tai jau antras bendras projektas su ansambliu “Sietuva”. 


Remigijus Rančys – sparčiai progresuojantis jaunas džiazo kūrėjas, valdantis saksofonus, klavišinius ir fleitą, komponuojantis ir aranžuojantis. Universalaus muziko stilistinės simpatijos remiasi džiazo tradicija, tačiau greta džiazo klasikos jį domina ir world muzika, etniniai pagrindinės džiazo srovės intakai – tokie kaip Balkanų, čigoniška, braziliška, afrikietiška muzika. Aktyviai muzikuojantis bei kuriantis R. Rančys yra ne vieno projekto iniciatorius ir dalyvis.

Tai pirmas Remigijaus Rančio bandymas kurti muziką liaudies instrumentų orkestro sudėčiai.